porady adwokat dolnośląskie

Porady adwokat Opole

Adwokat Irena Plebanek

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego. Specjalizuje się w prawie cywilnym i rodzinnym, a także prowadzi sprawy z zakresu prawa gospodarczego, karnego i administracyjnego. Świadczy również stałą obsługę korporacyjną na rzecz spółek oraz jej organów, wspólników i akcjonariuszy, jak również w zakresie zakładania spółek, ich łączenia, przekształcania i likwidacji.

telefon: 77 453 96 68, e-mail: i.plebanek@adwokatop.pl


Adwokat Seweryn Plebanek

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego. W latach 1976-1978 odbył w Sądzie Wojewódzkim we Wrocławiu aplikację sądową zakończoną złożeniem egzaminu sędziowskiego. W 1979 r. rozpoczął aplikację adwokacką zakończoną złożeniem egzaminu adwokackiego w 1982 r. i wpisem na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Opolu. Czynny uczestnik życia społecznego i samorządowego adwokatury. W 2012 r. wyróżniony odznaką „Adwokatura zasłużonym” za wzorową długoletnią pracę zawodową adwokata, aktywną działalność w samorządzie adwokackim, działalność w dziedzinie kształtowania i stosowania prawa oraz działalność publiczną w obszarze praw i wolności obywatelskich. Doświadczony obrońca w sprawach karnych i pełnomocnik w sprawach cywilnych, rodzinnych i gospodarczych.

telefon: 77 453 96 68, e-mail: s.plebanek@adwokatop.pl

porady adwokat opolskie

porady adwokat śląskie

Adwokat Damian Sciubidło

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego. W 2010 r. rozpoczął aplikację adwokacką zakończoną złożeniem egzaminu adwokackiego w 2013 r. i wpisem na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Opolu. W swojej pracy zajmuje się prawem cywilnym, rodzinnym, administracyjnym oraz karnym ze szczególnym uwzględnieniem prawa karnego skarbowego, ze względu na wieloletnie doświadczenie zawodowe. Zajmuje się również bieżącym doradztwem prawnym związanym ze stałą obsługą działalności podmiotów gospodarczych.

telefon: 793 218 239, e-mail: d.sciubidlo@adwokatop.pl